המסאז' התאילנדי
בלוג

המסאז' התאילנדי

מכיוון שמטרת כל עיסוי הוא גם בריאות וגם תחושת הרפיה, המסאז' התאילנדי תואם לעיסויים האחרים מהבחינה הזו ושם דגש על פתיחה של מרפקים תפוסים, הארכה של השרירים ותחושה ברורה של הרפיה. כמו כן, את המסאז' התאילנדי נהוג לערוך על הרצפה ובלבוש מלא, כך שהוא לא דורש מקלחת לאחר מכן או חשיפה של הגוף. כמו כן, המסאז' התאילנדי מתמקד בשחרור ואיזון מערכת העצבים של הגוף, מה שמאפשר לטפל בו בצורה טובה יותר.

מהן טכניקות הטיפול התאילנדיות המסורתיות?

טכניקות הטיפול של המסאז' התאילנדי משלבות מספר אלמנטים כמו מתיחות, לחיצות, מניפולציות וטיפול בכלי הדם שנועדו להרגיע את מערכת העצבים ולהחזיר את הגוף למצב תקין.

מתיחות – למעשה, המסאז' התאילנדי משלב יותר מתיחות מכל שיטת עיסוי אחרת. המתיחות, באם נעשות באופן קבוע, מסייעות לאברי גוף להשיג גמישות גבוהה ולבריאות יציבה.

לחיצות – לחיצות במסאז' התאילנדי הן מגוונת מאוד וכוללות לחיצות בתנועה, לחיצות במצב דומם ולחיצות יחד עם מתיחה. הלחיצה ממריצה את הדם, מסייעת לשחרור השרירים, מרגיעה את מערכת העצבים ומעוררת את מערכת העיכול.

מניפולציות – מניפולציה היא תיאור לתנועה בעלת טווח תנועה קצר במהירות גבוהה. את המניפולציה מבצעים רק על מפרקי הגוף, מה שגורם לחילוף חומרים במפרק ומסייע לכאבים ולתנועה תקינה.

טיפול בכלי דם – טכניקה זו שנקראת גם עצירת דם, כוללת לחיצות על האזורים בהם עוברים כלי הדם הראשיים ובכך, ניתנת למטפל היכולת להגביר את לחץ הדם באזורים הרצויים. באופן זה הלב מבין שעליו להאט את פעילותו, מה שמביא להרפיה מלאה בכל הגוף. לאחר שחרור הלחץ, הדם שזורם בבת אחת לגוף, עשיר במרכיבים מזינים אשר מנקים את הרעלים.

לאחרונה, חברת https://www.mco.co.il/ העניקה לכל עובדיה טיפול מפנק במסאג' תאילנדי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.